قرعه کشی اول فصل تابستان

سپتامبر08

قرعه کشی اول فصل تابستان

مطالب no responses

به پاس حمایت شما همراهان عزیز از تابستان 99 هتل آپارتمان ستیا قرعه کشی های فصلی درنظرگرفته است اولین قرعه کشی همراهان اینستاگرام با 2301 کامنت شرکت کننده و 3برنده صورت گرفت. شرایط شرکت در قرعه کشی را ساده درنظر گرفته بودیم تنها با دنبال کردن پیج اینستاگرام و منشن کردن سه تا از دوستانتون میتونستید شرکت کنید.

 با تمامی برندگان در طی 24 ساعت تماس گرفته شد و ضمن تبریک به هتل در تاریخ تعیین شده دعوت شدند از سه نفر برنده میزبان دو نفر شدیم ٰ متاسفانه نفر سوم مشکلی داشتند و ما افتخار میزبانی ایشان را نداشتیم خداروشکر هر دو برنده دیگر از خدمات دریافت شده ٰ اقامت و تیم مجرب ستیا رضایت داشتند و به درخواست ما نظرات خودشان را درپایان اقامت در قالب یک کلیپ با ما در میان گذاشتند که به صورت استوری در پیج انستاگرام قرار دادیم اگر اولین قرعه کشی ما را از دست دادید نگران نباشید اخبار قرعه کشی های اینستاگرام را دنبال کنید امیدواریم شما جزو برنده های بعدی ما باشید.

فراموش نکنید میزبانی شما افتخار ماست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>