رویا پارک متنوع‌ترین موزه خطای دید دنیا

رویا پارک
دسامبر09

رویا پارک متنوع‌ترین موزه خطای دید دنیا

وبلاگ no responses

رویا پارک اولین پارک جادویی خطای دید ایران تهران

رویا پارک اسم این موزه است. موزه ای که همه چیزهایی که داخلش می‌بینید و تجربه می‌کنید با واقعیتشون فرق میکنن. یعنی شما متفاوت از چیزی هستند می‌بینید. این موزه شش بخش داره که هر بخش تکنیک خاصی رو نمایش میده. شما بازدیدتون رو از بخش سه بعدی شروع میکنید و بعد از اون از بخش بینهایت، پرسپکتیو، جاذبه، ترفند و درنهایت بخش تاریک دیدن می‌کنید.

 

رویا پارک در منطقه دارآباد قرار گرفته. شما برای دسترسی به موزه می‌تونید خودتون رو به موزه حیات وحش دارآباد برسونید و بعد از اون همه جا تابلوهای راهنمایی قرار گرفته.در این موزه (تم‌پارک) شما یک رویای واقعی و البته جادویی را تجربه خواهید کرد. از نقاشی های سه بعدی گرفته تا تالارهای آینه، از اتاق های بینهایت گرفته تا مجسمه های چند بعدی، از اتاق های جاذبه گرفته تا نقاشی های بک لایت. چنین تنوعی از تکنیک ها و آثار در یک موزه خطای دید، در دنیا کم نظیر و حتی بی نظیر است.

موزه خطای دید هر روز باز هست و می‌تونید بلیت رو هم به صورت حضوری خریداری کنید. البته وبسایت های خرید گروهی هم بلیت رو بعضی وقت ها با تخفیف ارائه می‌کنند.

ساعات و روزهای بازدید از موزه

روزهای عادی ۱۰ صبح تا ۷ شب

پنج شنبه، جمعه و روزهای تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

دیدگاهتان را بنویسید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>